Mestská polícia Levice

logo levice

Ako správne parkovať pri kúpalisku Margita – Ilona

Mestská polícia Levice upozorňuje vodičov motorových vozidiel  na parkovanie v rekreačnej časti Margita – Ilona. Odporúčame parkovanie na parkovisku prislúchajúcemu k verejnému kúpalisku, ktoré sa nachádza pri príjazdovej ceste od  mestskej časti Malý Kiar. Je zakázané parkovanie na  príjazdovej ceste z mestskej časti Kalinčiakovo do kempingu, nakoľko po obidvoch stranách sú dopravné značky ,,Zákaz zastavenia,, až po penzión Rekrea. Tiež je zakázané parkovať motorové vozidlá na križovatkách a verejnej zeleni. Nakoľko dochádza k ohrozovaniu bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky v tomto úseku, mestská polícia Levice situáciu kontroluje a prejednáva podľa platných legislatívnych predpisov. Najčastejšou formou je  tzv. ,,Objektívna zodpovednosť držiteľa motorového vozidla,, porušenie povinnosti držiteľa motorového vozidla, kde výška pokuty je 78,00 eur .

parkovisko kúpaliska od mestskej časti Malý Kiar

miesto kde je parkovanie zakázané od kempingu kúpaliska

 

Podobné články

Oslava Svetového dňa vody

Dňa 22.03.2023 sa Mestská polícia v Leviciach zúčastnila na oslave Svetového dňa vody v areáli ZsVS, organizované Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. v Leviciach. Mestskí policajti priblížili činnosť  ich

Čítať viac »