Mestská polícia Levice

logo levice

Oslava Svetového dňa vody

Dňa 22.03.2023 sa Mestská polícia v Leviciach zúčastnila na oslave Svetového dňa vody v areáli ZsVS, organizované Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. v Leviciach. Mestskí policajti priblížili činnosť  ich práce deťom materských a žiakom základných škôl. Deti mali možnosť vidieť a aj vyskúšať si služobné motorové vozidlo, rádiostanicu, nepriestrelnú, taktickú vestu, prilbu a iné výstrojné súčiastky. Dúfame, že aj vďaka Mestskej polícií si deti odniesli z tohto dňa pekné a nezabudnuteľné zážitky.

 

Bc. Beáta Töröková, príslušník MsP Levice pre preventívno – výchovnú činnosť

Podobné články

Detská policajná akadémia.

Mestská polícia Levice aj tento školský rok 2023/24 sa zúčastňuje projektu ,,Detská policajná akadémia,, , ktorého gestorom je Odbor komunikácie a prevencie Prezídia   Policajného zboru, so

Čítať viac »

Sviatok všetkých svätých

V súvislosti s blížiacim sa Sviatkom všetkých svätých Mestská polícia v Leviciach upozorňuje návštevníkov cintorínov hlavne, vodičov motorových vozidiel, aby vo zvýšenej miere dávali pozor na ostatných

Čítať viac »

Chodníková novela.

Mestská polícia Levice informuje všetkých účastníkov cestnej premávky a širokú verejnosť, že od 1. októbra nadobudla účinnosť novela zákona č. 8/2009 o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých

Čítať viac »