Mestská polícia Levice

logo levice

Október – mesiac úcty k starším

Mestská polícia Levice v rámci mesiaca október, ktorý sa nesie v znamení úcty k starším navštívila zariadenie sociálnych služieb ,, Jeseň života ,, v Leviciach. Seniori patria medzi najzraniteľnejšie osoby, preto boli informovaní o tom na čo si majú dávať pozor, aby sa nestali obeťou podvodníkov. Ako sa majú správať ako chodci v cestnej premávke, a ak sa vyskytnú nejaké problémy na koho sa majú obrátiť. Všetci si prajeme, aby naši najstarší prežili jeseň svojho života hlavne v zdraví a spokojnosti.

Podobné články

Detská policajná akadémia.

Mestská polícia Levice aj tento školský rok 2023/24 sa zúčastňuje projektu ,,Detská policajná akadémia,, , ktorého gestorom je Odbor komunikácie a prevencie Prezídia   Policajného zboru, so

Čítať viac »

Sviatok všetkých svätých

V súvislosti s blížiacim sa Sviatkom všetkých svätých Mestská polícia v Leviciach upozorňuje návštevníkov cintorínov hlavne, vodičov motorových vozidiel, aby vo zvýšenej miere dávali pozor na ostatných

Čítať viac »

Chodníková novela.

Mestská polícia Levice informuje všetkých účastníkov cestnej premávky a širokú verejnosť, že od 1. októbra nadobudla účinnosť novela zákona č. 8/2009 o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých

Čítať viac »