Mestská polícia Levice

logo levice

Turnaj Náčelníka MsP Banská Bystrica

tur14_0127V piatok dňa 14.11.2014 sa v mestskej športovej hale v Banskej Bystrici konal turnaj v halovom futbale mestských polícií, ktorý usporiadala Mestská polícia Banská Bystrica. O titul víťaza bojovalo až 7 družstiev mestských polícií z Banskej Bystrice, Liptovského Mikuláša, Nitry, Košíc, Zvolena, Žiliny a Levíc. Mužstvá hrali systémom každý s každým s hracím časom 15 min. Družstvo hráčov z Mestskej polície Levice nastúpilo v zložení: kapitán Bc. Sebelédy František, Bc. Adámik Róbert, Krenčan Marko, Mgr. Krenčan Patrik, Fábry Ján, Krško Marián, Peťko Miroslav, Krivočenko Ján a vedúci družstva Kúdela Miroslav. Našich chlapcov na začiatok preverili hráči s MsP Nitra, ktorí však podľahli Leviciam 0:1. Nasledovalo družstvo MsP Žilina, ktoré skončilo tiež výsledkom 0:1 pre Levice. Po tomto zápase sa Levičania rozohrali a nad domácim družstvom MsP Banská Bystrica zvíťazili 4:0. Nasledoval zápas s MsP Košice, ktorí nemal jednoznačného favorita a aj preto sa skončil výsledkom 0:0. V ďalšom zápase sa naše družstvo stretlo s minuloročným finalistom tohto turnaja a to s MsP Liptovský Mikuláš, kde výsledok skončil 1:1. Po tomto zápase malo družstvo MsP Levice narovnako body ako L. Mikuláš a tiež vzájomný zápas skončil remízou. MsP Levice však mala jeden zápas k dobru a to s družstvom MsP Zvolen. V tomto zápase muselo družstvo MsP Levice zvíťaziť rozdielom 6 gólov aby sa dostalo na čelo tabuľky. Výsledok posledného zápasu MsP Levice – MsP Zvolen 6:0. Po tomto výsledku sa mužstvo MsP Levice stalo celkovým víťazom turnaja. Na druhom mieste skončilo mužstvo Liptovského Mikuláša a na treťom mieste skončilo mužstvo z Košíc.

Najlepším strelcom turnaja bol vyhlásený hráč MsP Nitra Ziman.

Najlepším brankárom turnaja sa stal hráč MsP Levice Adámik R. (dostal len jeden gól)

Priebeh celého turnaja sa niesol v športovom duchu, kde panovala dobrá nálada a priateľská atmosféra. Chlapcom z Levíc ďakujeme za výborný výkon.

tur14_0011

 

Text a foto: Bc. Adámik Róbert

Podobné články

Šikanovanie novodobý problém.

Mestská polícia Levice v rámci boja proti kriminalite sa aj tento školský rok venuje preventívnym opatreniam a riešeniu problémov ohľadom  šikanovania a kyberšikanovania na základných a stredných školách. Cieľom

Čítať viac »

Detská policajná akadémia.

Mestská polícia Levice aj tento školský rok 2023/24 sa zúčastňuje projektu ,,Detská policajná akadémia,, , ktorého gestorom je Odbor komunikácie a prevencie Prezídia   Policajného zboru, so

Čítať viac »

Sviatok všetkých svätých

V súvislosti s blížiacim sa Sviatkom všetkých svätých Mestská polícia v Leviciach upozorňuje návštevníkov cintorínov hlavne, vodičov motorových vozidiel, aby vo zvýšenej miere dávali pozor na ostatných

Čítať viac »