Mestská polícia Levice

logo levice

Exkurzia žiakov na Mestskej polícií v Leviciach.

Po dvoch rokoch obmedzení sa začali exkurzie na Mestskú políciu v Leviciach. Žiaci prvého stupňa  Základnej školy na Ul. Sv. Michala Levice sa zoznámili s prácou mestských policajtov, prešli všetkými pracoviskami, hlavne pracoviskom kamerového systému, čo ich veľmi zaujalo. Mali možnosť vidieť služobné motorové vozidlá, rádiostanice, nepriestrelné a taktické vesty, prilby a iné výstrojné súčiastky, ktoré potrebujú policajti pri výkone služby. Pracovníčka pre preventívno – výchovnú činnosť žiakom ukázala, v akej služobnej uniforme  môžu stretnúť mestských policajtov, aká je ich práca a ako sa v prípade potreby na nich obrátiť. Žiaci boli disciplinovaní, aktívne sa zapájali do prednášky a veľa vecí o práci polície už vedeli. Veríme, že si žiaci z exkurzie odniesli zaujímavé zážitky a dozvedeli sa aj  nové veci.

 

 

 

 

Bc. Beáta Töröková, príslušník MsP Levice pre preventívno – výchovnú činnosť.

 

 

Podobné články

Šikanovanie novodobý problém.

Mestská polícia Levice v rámci boja proti kriminalite sa aj tento školský rok venuje preventívnym opatreniam a riešeniu problémov ohľadom  šikanovania a kyberšikanovania na základných a stredných školách. Cieľom

Čítať viac »

Detská policajná akadémia.

Mestská polícia Levice aj tento školský rok 2023/24 sa zúčastňuje projektu ,,Detská policajná akadémia,, , ktorého gestorom je Odbor komunikácie a prevencie Prezídia   Policajného zboru, so

Čítať viac »

Sviatok všetkých svätých

V súvislosti s blížiacim sa Sviatkom všetkých svätých Mestská polícia v Leviciach upozorňuje návštevníkov cintorínov hlavne, vodičov motorových vozidiel, aby vo zvýšenej miere dávali pozor na ostatných

Čítať viac »