Mestská polícia Levice

logo levice

Exkurzia žiakov na Mestskej polícií v Leviciach.

Po dvoch rokoch obmedzení sa začali exkurzie na Mestskú políciu v Leviciach. Žiaci prvého stupňa  Základnej školy na Ul. Sv. Michala Levice sa zoznámili s prácou mestských policajtov, prešli všetkými pracoviskami, hlavne pracoviskom kamerového systému, čo ich veľmi zaujalo. Mali možnosť vidieť služobné motorové vozidlá, rádiostanice, nepriestrelné a taktické vesty, prilby a iné výstrojné súčiastky, ktoré potrebujú policajti pri výkone služby. Pracovníčka pre preventívno – výchovnú činnosť žiakom ukázala, v akej služobnej uniforme  môžu stretnúť mestských policajtov, aká je ich práca a ako sa v prípade potreby na nich obrátiť. Žiaci boli disciplinovaní, aktívne sa zapájali do prednášky a veľa vecí o práci polície už vedeli. Veríme, že si žiaci z exkurzie odniesli zaujímavé zážitky a dozvedeli sa aj  nové veci.

 

 

 

 

Bc. Beáta Töröková, príslušník MsP Levice pre preventívno – výchovnú činnosť.

 

 

Podobné články

Sviatok všetkých svätých

Blíži sa Sviatok všetkých svätých, kedy sa vo väčšej miere navštevujú cintoríny, ľudia si zapálením sviečky chcú uctiť pamiatku svojich zosnulých a venovať im tichú spomienku.

Čítať viac »