Mestská polícia Levice

logo levice

Exkurzia žiakov na Mestskej polícií v Leviciach.

Po dvoch rokoch obmedzení sa začali exkurzie na Mestskú políciu v Leviciach. Žiaci prvého stupňa  Základnej školy na Ul. Sv. Michala Levice sa zoznámili s prácou mestských policajtov, prešli všetkými pracoviskami, hlavne pracoviskom kamerového systému, čo ich veľmi zaujalo. Mali možnosť vidieť služobné motorové vozidlá, rádiostanice, nepriestrelné a taktické vesty, prilby a iné výstrojné súčiastky, ktoré potrebujú policajti pri výkone služby. Pracovníčka pre preventívno – výchovnú činnosť žiakom ukázala, v akej služobnej uniforme  môžu stretnúť mestských policajtov, aká je ich práca a ako sa v prípade potreby na nich obrátiť. Žiaci boli disciplinovaní, aktívne sa zapájali do prednášky a veľa vecí o práci polície už vedeli. Veríme, že si žiaci z exkurzie odniesli zaujímavé zážitky a dozvedeli sa aj  nové veci.

 

 

 

 

Bc. Beáta Töröková, príslušník MsP Levice pre preventívno – výchovnú činnosť.

 

 

Podobné články

Oslava Svetového dňa vody

Dňa 22.03.2023 sa Mestská polícia v Leviciach zúčastnila na oslave Svetového dňa vody v areáli ZsVS, organizované Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. v Leviciach. Mestskí policajti priblížili činnosť  ich

Čítať viac »