Sabrina Cup 2019
1. apríla 2019 – 11:15 | Komentáre vypnuté na Sabrina Cup 2019

Dňa 22.3.2019 sa uskutočnil jubilejný 20. ročník futbalového turnaja mestských polícií, ktorý usporiadala firma Sabrina modelle s.r.o. v športovej hale v Leviciach. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev z mestskej polície Bratislava, Košice, Prešov, Zvolen, Banská …

Hlavne bezpečné prázdniny

Odoslal na 30. mája 2018 – 6:04Bez komentárov

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi. Počas prázdnin je ale dôležité, aby rodičia vedeli, ako a s kým ich ratolesti trávia voľný čas. A pre školákov tu máme zopár dôležitých rád:

–          pri hraní sa na detskom ihrisku nevybiehajte pre loptu na cestu

–          pri bicyklovaní používajte reflexné prvky a ochrannú prilbu

–          bez dozoru sa nebicyklujte po hlavných cestách

–          nevstupujte do opustených budov, kde hrozí nebezpečenstvo úrazu

–          cez cestu prechádzajte po priechode pre chodcov

Prianím nás všetkých predsa je, aby si naši školáci cez prázdniny hlavne oddýchli a načerpali nové sily do nového školského roka. Príjemné prázdniny.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno-výchovných činností