Kontrola dodržiavania opatrení ÚVZ SR
17. apríla 2020 – 12:30 | Komentáre vypnuté na Kontrola dodržiavania opatrení ÚVZ SR

Vážení občania!
V súvislosti s pretrvávajúcimi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, vyhlásenými z dôvodu vírusového ochorenia COVID-19, Mestská polícia v Leviciach chce aj týmto vyzvať občanov k dodržiavaniu opatrení, ktoré sú dôležité na zamedzenie šírenia tohto ochorenia.

Hlavne bezpečné prázdniny

Odoslal na 30. mája 2018 – 6:04Bez komentárov

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi. Počas prázdnin je ale dôležité, aby rodičia vedeli, ako a s kým ich ratolesti trávia voľný čas. A pre školákov tu máme zopár dôležitých rád:

–          pri hraní sa na detskom ihrisku nevybiehajte pre loptu na cestu

–          pri bicyklovaní používajte reflexné prvky a ochrannú prilbu

–          bez dozoru sa nebicyklujte po hlavných cestách

–          nevstupujte do opustených budov, kde hrozí nebezpečenstvo úrazu

–          cez cestu prechádzajte po priechode pre chodcov

Prianím nás všetkých predsa je, aby si naši školáci cez prázdniny hlavne oddýchli a načerpali nové sily do nového školského roka. Príjemné prázdniny.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno-výchovných činností