Nové Parkovisko na sídlisku Rybníky 5!
17. júna 2019 – 7:53 | Komentáre vypnuté na Nové Parkovisko na sídlisku Rybníky 5!

Ako ste už určite mnohý postrehli Mesto Levice dňa 4.6.2019 otvorilo nové záchytné parkovisku na sídlisku Rybníky 5 s kapacitou 182 parkovacích miest. Mesto Levice pristúpilo k tomuto dôležitému kroku na základe zistenia, že kapacita parkovacích miest …

Hlavne bezpečné prázdniny

Odoslal na 30. mája 2018 – 6:04Bez komentárov

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi. Počas prázdnin je ale dôležité, aby rodičia vedeli, ako a s kým ich ratolesti trávia voľný čas. A pre školákov tu máme zopár dôležitých rád:

–          pri hraní sa na detskom ihrisku nevybiehajte pre loptu na cestu

–          pri bicyklovaní používajte reflexné prvky a ochrannú prilbu

–          bez dozoru sa nebicyklujte po hlavných cestách

–          nevstupujte do opustených budov, kde hrozí nebezpečenstvo úrazu

–          cez cestu prechádzajte po priechode pre chodcov

Prianím nás všetkých predsa je, aby si naši školáci cez prázdniny hlavne oddýchli a načerpali nové sily do nového školského roka. Príjemné prázdniny.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno-výchovných činností