Sabrina Cup 2019
1. apríla 2019 – 11:15 | Komentáre vypnuté na Sabrina Cup 2019

Dňa 22.3.2019 sa uskutočnil jubilejný 20. ročník futbalového turnaja mestských polícií, ktorý usporiadala firma Sabrina modelle s.r.o. v športovej hale v Leviciach. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev z mestskej polície Bratislava, Košice, Prešov, Zvolen, Banská …

Odoslal na 27. augusta 2018 – 8:08Bez komentárov

Prázdniny ubehli ako voda a školáci opäť zasadnú do školských lavíc. Priechody pre chodcov v blízkosti školských zariadení budú hlavne v ranných hodinách viac využívané žiakmi ako v letnom období. Upozorňujeme preto vodičov motorových vozidiel, aby venovali zvýšenú pozornosť na tieto priechody  a umožnili tak školákom bezpečný presun do školy. Pre školákov platí že prechádzanie cez cestu je bezpečnejšie pokiaľ použijú priechod pre chodcov a budú vstupovať na vozovku až vtedy , keď je prechod cez cestu bezpečný. To znamená že vozidlo musí byt v dostatočnej vzdialenosti od priechodu pre chodcov, aby vedelo bezpečne zastať a pustiť školákov cez priechod. Mestská polícia sa tiež podieľa na zvýšení bezpečnosti žiakov pri ceste do školy a počas celého školského roka sú hliadky mestskej polície smerované na priechody pre chodcov v okolí školských zariadení. Verím, že spoločnými silami predídeme zbytočným nešťastiam.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno – výchovných činností MsP Levice