Tradičný Levický jarmok 2019
30. septembra 2019 – 8:59 | Komentáre vypnuté na Tradičný Levický jarmok 2019

Tak ako každý rok aj v tomto roku Mesto Levice usporiada Tradičný Levický jarmok 2019 v dňoch 17.10. až 20.10.2019, ktorý každoročne navštívi veľký počet návštevníkov z celého okolia.

Úvod » Aktuality

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Odoslal na 17. decembra 2013 – 10:21Bez komentárov

veselé vianoceRok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Aj napriek tomuto predvianočnému zhonu mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2014.

Mgr. Ján Marcinek
náčelník  mestskej polície