Nové Parkovisko na sídlisku Rybníky 5!
17. júna 2019 – 7:53 | Bez komentárov

Ako ste už určite mnohý postrehli Mesto Levice dňa 4.6.2019 otvorilo nové záchytné parkovisku na sídlisku Rybníky 5 s kapacitou 182 parkovacích miest. Mesto Levice pristúpilo k tomuto dôležitému kroku na základe zistenia, že kapacita parkovacích miest …

Úvod » Aktuality

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Odoslal na 17. decembra 2013 – 10:21Bez komentárov

veselé vianoceRok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Aj napriek tomuto predvianočnému zhonu mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2014.

Mgr. Ján Marcinek
náčelník  mestskej polície