Kontrola dodržiavania opatrení ÚVZ SR
17. apríla 2020 – 12:30 | Komentáre vypnuté na Kontrola dodržiavania opatrení ÚVZ SR

Vážení občania!
V súvislosti s pretrvávajúcimi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, vyhlásenými z dôvodu vírusového ochorenia COVID-19, Mestská polícia v Leviciach chce aj týmto vyzvať občanov k dodržiavaniu opatrení, ktoré sú dôležité na zamedzenie šírenia tohto ochorenia.

Úvod » Aktuality

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Odoslal na 17. decembra 2013 – 10:21Bez komentárov

veselé vianoceRok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Aj napriek tomuto predvianočnému zhonu mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2014.

Mgr. Ján Marcinek
náčelník  mestskej polície