Nové kamery na Židovskej synagóge

Odoslal na 17. decembra 2013 – 10:43Bez komentárov

SynagógaV posledných rokoch Mesto Levice pristúpilo k projektu rekonštrukcie jednej z dominánt mesta – Židovskej synagógy. Z tohto dôvodu v rámci rozširovania kamerového systému, Mestská polícia v Leviciach naplánovala umiestnenie niekoľkých kamier aj na túto zrekonštruovanú pamiatku. Účelom je zvýšenie ochrany voči rôznym vandalom, ktorí by mali záujem túto kultúrnu pamiatku akýmkoľvek spôsobom poškodiť. Kamerový systém monitoruje túto dominantu nepretržite 24 hodín denne aj voči možnému  vniknutiu nepovolaných osôb do objektu, mimo času organizovania rôznych kultúrno-spoločenských akcií. Je predsa snahou nás všetkých zachovať túto výnimočnú stavbu v čo najlepšom stave aj pre budúce generácie.

Bc.Adámik Miloš, referent preventívno výchovných činností MsP Levice