Mestská polícia má nový elektromobil
22. januára 2019 – 13:06 | Komentáre vypnuté na Mestská polícia má nový elektromobil

V mesiaci marec 2018 bol prostredníctvom Environmentálneho fondu Bratislava vyhlásený projekt pod názvom ELEKTROMOBILITA určený pre obce a samosprávne kraje. Mesto Levice sa do tohto projektu zapojilo, kde musela byť vypracovaná Relevantná štúdia opisujúca projekt Mesta Levice …

Úvod » Aktuality

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Odoslal na 30. novembra 2017 – 8:52Bez komentárov

Rok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Aj napriek tomuto predvianočnému zhonu mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno-výchovných činností