MESTSKÍ POLICAJTI S NOVÝMI PRÁVOMOCAMI
22. januára 2020 – 7:06 | Bez komentárov

Možno niektorí z Vás v poslednom období zaregistrovali správy týkajúce sa novely zákona 564/1991 Z. z. o Obecnej polícii, ktorá s účinnosťou od 1. decembra 2019 dáva obecným a mestským policajtom oveľa väčšie právomoci pri objasňovaní dopravných priestupkov, ako …

Úvod » Aktuality

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Odoslal na 30. novembra 2017 – 8:52Bez komentárov

Rok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Aj napriek tomuto predvianočnému zhonu mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno-výchovných činností