Hlavne bezpečné prázdniny
30. mája 2018 – 6:04 | Komentáre vypnuté na Hlavne bezpečné prázdniny

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi.

Úvod » Aktuality

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

Odoslal na 30. novembra 2017 – 8:52Bez komentárov

Rok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Aj napriek tomuto predvianočnému zhonu mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2018.

Bc. Miloš Adámik, referent preventívno-výchovných činností