Hlavne bezpečné prázdniny
30. mája 2018 – 6:04 | Komentáre vypnuté na Hlavne bezpečné prázdniny

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi.

„Pokojné“ sviatky.

Odoslal na 13. februára 2016 – 17:49Bez komentárov

PF 2016Mestská polícia v Leviciach, tak ako každý rok, prežívala sviatky pokoja v plnom pracovnom nasadení. Naše výzvy na prežitie pokojných sviatkov smerované širokej verejnosti boli viac menej vypočuté a mestská polícia počas týchto sviatkov zaznamenala iba obvyklé oznámenia. Počas vianočných sviatkov a osláv vítania Nového roka 2016 neboli zaznamenané žiadne vážnejšie porušenia právnych predpisov. Aj napriek týmto poznatkom môžeme toto sviatočné obdobie označiť za „pokojné“ so želaním, aby nám to vydržalo počas celého roku 2016, do ktorého Vám všetkým v mene Mestskej polície v Leviciach želám veľa zdravia, šťastia  a úspechov v pracovnom aj osobnom živote.

Bc. Adámik Miloš, referent preventívno výchovných činností MsP Levice.