Hlavne bezpečné prázdniny
30. mája 2018 – 6:04 | Komentáre vypnuté na Hlavne bezpečné prázdniny

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi.

Úvod » Z činnosti MsP

Noc s Andersenom 2014 na mestskej polícii

Odoslal na 11. apríla 2014 – 11:42Bez komentárov

?????????????????????? Už jedenásty ročník úspešnej akcie, ktorá má za cieľ zaujať detského čitateľa kreativitou, hravosťou a interaktivitou, na ktorej sa autorsky podieľal aj kolektív pracovníkov Tekovskej knižnice v Leviciach, sa konal v piatok 4. Apríla 2014. Súčasťou tejto akcie bola aj večerná návšteva nášho oddelenia Mestskej polície v Leviciach, kde sme pre deti pripravili pútavú prednášku aj s praktickou ukážkou zákroku hliadky mestskej polície. Našich malých návštevníkov veľmi zaujalo operačné pracovisko ako aj kamerový systém, ktorým mohli sledovať celé centrum nášho mesta. Ukážky výstroje a výzbroje príslušníkov mestskej polície boli už iba príjemným spestrením záveru zaujímavého večera, ktorý títo malý čitatelia strávili na oddelení mestskej polície. Veríme, že aj v budúcnosti budeme mať príležitosť zapojiť sa do podobných zaujímavých projektov, určených pre našich najmenších spoluobčanov.

??????????????????????

Bc. Adámik Miloš, referent preventívno výchovných činností MsP Levice