Mestská polícia Levice

logo levice

Turnaj Primátora Mesta Banská Bystrica v halovom futbale mestských polícií.

DSC_0252 (820x545)V piatok dňa 29.11.2013 sa v telocvični bývalej základnej školy na Magurskej ulici v Banskej Bystrici konal turnaj v halovom futbale mestských polícií, ktorý usporiadala Mestská polícia Banská Bystrica.  O titul víťaza bojovalo až 8 družstiev mestských polícií z Banskej Bystrice, Liptovského Mikuláša, Nitry, Martina, Prievidze, Košíc, Zvolena a Levíc. Mužstvá boli rozdelené na 2 skupiny, v ktorých sa hralo systémom každý s každým. Družstvo hráčov z Mestskej polície Levice nastúpilo v zložení: kapitán Bc. Sebelédy František, Bc. Adámik Róbert, Krenčan Marko,

Mgr. Krenčan Patrik, Fábry Ján, Krško Marián, Peťko Miroslav, Kovančík Gabriel a Kúdela Miroslav.

Našim chlapcom sa po ťažkých bojoch v skupine podarilo prebojovať až do semifinále, kde narazili na silné družstvo z Nitry, ktoré však porazili 5:4 a postúpili až do finále.

O tretie miesto sa zviedol tuhý boj medzi Nitrou a Košicami, kde o konečnom víťazovi zápasu rozhodla lepšia streľba. Úspešnejším družstvom boli mestskí policajti z Košíc, ktorí nad Nitrou zvíťazili 4:2 a v konečnom hodnotení obsadili tretie miesto.

Vo finále sa stretli mužstvá z Levíc a Liptovského Mikuláša. Po nerozhodnom výsledku 1:1 o konečnom víťazovi turnaja rozhodovali až pokutové kopy, kde sa blysol svojimi výkonmi brankár  Levíc –Róbert Adámik, čím zabezpečil pre MsP Levice celkové víťazstvo.

Priebeh celého turnaja sa niesol v športovom duchu, kde panovala dobrá nálada a priateľská atmosféra. Chlapcom z Levíc ďakujeme za výborný výkon.

 

DSC_0238 (820x545)

 

Text a foto: Bc. Adámik Róbert / ten čo sa blysol/

Podobné články

Prevencia na školách

Čas letných prázdnin sa skončil. Začína nový školský rok pre deti a mládež, v ktorom sa znovu naučia mnoho nových vecí a naberú veľa skúseností. Tieto skúsenosti budú

Čítať viac »

Letné prázdniny začínajú.

Letné prázdniny sú u detí jedným z najočakávanejších období roka. Pekné počasie, vylúčenie školských povinností, chýbajúci dozor rodičov predpokladajú dva mesiace bezstarostného striedania leňošenia a

Čítať viac »

Nezabudni na mňa v aute !

Na Slovensku sa stalo viacero prípadov, kedy v rozpálených vozidlách rodičia nechali svoje deti. Interiér  vozidla v horúcich dňoch a na rozpálenom slnku sa môže

Čítať viac »