Úvod » Z činnosti MsP

Úspešné pátranie

Odoslal na 30. januára 2013 – 14:32Bez komentárov

logo_footerDňa 27. januára 2013 asi o 19,40 hod. operačný pracovník Obvodného oddelenia Policajného zboru SR v Leviciach nahlásil nezvestnú osobu, ktorá sa stratila počas benefičného koncertu v Športovej hale v Leviciach. Jednalo sa o 47 ročného Juraja Ch., chovanca Domova sociálnych služieb z Ladomerskej Viesky, ktorý mal mať podľa popisu oblečenú veľkú hnedo-zelenú vetrovku a pri chôdzi kríva. Hliadka zistila, že osobu zodpovedajúcu popisu spozorovala približne o 19,15 hod. na Nám. Šoltésovej. Hliadka vzapätí preverila širšie okolie miesta, kde sa táto hľadaná osoba pohybovala. Asi po 10 minútach hliadkovania hľadanú osobu spozorovali na križovatke ulíc Kpt. Nálepku a K. Marxa. Hľadanú osobu potom hliadka mestskej polície odovzdala na Obvodnom oddelení Policajného zboru SR v Leviciach, kde ju čakala príbuzná osoba. Odtiaľ ich hliadka Mestskej polície v Leviciach odviezla k obchodnému domu, kde ich čakal autobus s ostatnými cestujúcimi.

Na záver mi dovoľte pripomenúť, že aj takýmto spôsobom príslušníci mestskej polície napĺňajú hlavnú myšlienku svojej činnosti, ktorou je „chrániť a pomáhať“.