Úvod » Z činnosti MsP

Projekt „Mladým bez servítky“

Odoslal na 8. januára 2013 – 11:22Bez komentárov

projekt MBS2Projekt „Mladým bez servítky“ je určený pre mládež vo veku od 13 – 19 rokov. Projekt je zameraný na ústredné témy protispoločenskej činnosti, ktoré sú v dnešnej dobe na dennom poriadku. Dôležité informácie, nielen      z teoretického rámca sa mládeži približujú bez nejakých okolkov, preto sa uvedený projekt nazýva „bez servítky“. Zameraný je na aktivity týkajúce sa fajčenia, alkoholu, tvrdých drog, násilia, mládež sa dozvie fakty obchodovania s ľuďmi do zahraničia. Všetky aktivity, workshopy, besedy a prednášky sú realizované hravou, pútavou formou, aby si ich mladí ľudia lepšie zapamätali a šírili ďalej medzi svojich vrstovníkov. Metodológia celého projektu sa realizuje prostredníctvom odborných filmov, prezentácii, aktivít v teréne, živými besedami a diskusiami na témy protispoločenskej činnosti.