„Pokojné“ sviatky

Odoslal na 7. januára 2013 – 14:22Bez komentárov

DSC_0127

Mestská polícia v Leviciach, tak ako každý rok, prežívala sviatky pokoja v plnom pracovnom nasadení. Naše výzvy na prežitie pokojných sviatkov smerované širokej verejnosti boli viacmenej vypočuté a mestská polícia počas týchto sviatkov zaznamenala iba obvyklé oznámenia.

Počas vianočných sviatkov a osláv vítania Nového roka neboli zaznamenané žiadne priestupky na úseku poškodzovania majetku mesta (vandalizmus).

Najčastejšie výjazdy boli z dôvodu rušenia nočného kľudu v štyroch prípadoch a kvôli podnapitým osobám v troch prípadoch.

Deň pred Vianocami 23.12.2012 hliadka mestskej polície zasahovala v OD Ditúria, kde došlo k bitke medzi rómami. Celú vec následne z dôvodu vecnej príslušnosti prevzala hliadka OO PZ Levice.

V období posledných 14 dní mestská polícia odchytila celkom dvoch túlavých psov, ktorí sa momentálne nachádzajú v kotercoch v areály mestskej polície v Leviciach.

Aj napriek týmto poznatkom môžeme toto sviatočné obdobie označiť za „pokojné“ so želaním, aby nám to vydržalo počas celého roku 2013, do ktorého Vám všetkým v mene mestskej polície v Leviciach želám veľa zdravia, šťastia a úspechov.

Bc. Adámik Miloš, referent preventívno výchovných činností MsP Levice.