Vianočný stromček na sídlisku Vinohrady

Odoslal na 7. decembra 2012 – 15:33Bez komentárov

V období, keď vrcholia prípravy na vianočné sviatky, aj mesto Levice dokončuje svoje predstavy o peknej vianočnej výzdobe. Mestská polícia Levice sa tiež vo veľkej miere podieľa na skrášľovaní nášho mesta.

Tak to bolo aj v stredu 5.12.2012 v dopoludňajších hodinách, kedy hliadka MsP zabezpečovala okolie výrubu darovaného vianočného stromčeka na Ul. Hurbanova a následne aj jeho prepravu na sídlisko Vinohrady. Tento vianočný stromček bude zdobiť toto sídlisko počas celých vianočných sviatkov.

Pevne veríme, že aj našou zásluhou sa podarí spríjemniť atmosféru týchto krásnych sviatkov.