Hlavne bezpečné prázdniny
30. mája 2018 – 6:04 | Komentáre vypnuté na Hlavne bezpečné prázdniny

Školský rok je opäť na konci svojej cesty a školáci sa už nevedia dočkať dvojmesačných letných prázdnin. Školáci sa už tešia ako si oddýchnu od školských povinností a voľný čas budú tráviť vonku s kamarátmi.

Čítaj ďalej »
Aktuality

Oznamy, upozornenia

Z činnosti MsP

Úvod » Oznamy, upozornenia

Obozretnosť je na mieste!

Odoslal na 11. októbra 2016 – 9:26Bez komentárov

Pri príležitosti organizovania azda najväčšej kultúrno spoločenskej akcie v našom meste, ktorou bezpochyby je Tradičný Levický jarmok 2016, sa každoročne obraciame na návštevníkov s výzvou, aby venovali zvýšenú pozornosť svojim osobným veciam ako sú peňaženky, osobné doklady a iné cennosti. Mestská polícia v Leviciach z roka na rok eviduje pokles trestnej činnosti súvisiacej s krádežami osobných vecí a cenností počas Tradičného Levického jarmoku 2016, ale aj napriek tomu je počet krádeží stále alarmujúci. Levický jarmok sa stáva vhodnou príležitosťou pre rôznych „iných“ návštevníkov, ktorých  najviac zaujíma obsah vreciek nepozorných návštevníkov, ktorí sa pre nich stávajú tou najľahšou korisťou. Už tradične sa v jarmoku pohybuje veľký počet návštevníkov a na niektorých miestach je veľkým problémom „prepchať sa“ k nejakému stánku. Práve tieto situácie šikovne využívajú rôzny vreckový špecialisti, ktorí vám v najväčšej tlačenici dokážu preskúmať obsah kabelky, či vrecká kabátov. V prípade, že dôjde k takejto krádeži odporúčam túto skutočnosť nahlásiť na najbližšom oddelení PZ SR.

Touto cestou by sme radi upozornili predajcov na dodržiavanie postupového plánu organizačno – technického zabezpečenia Tradičného Levického jarmoku 2016, kde sa upravuje čas, ktorým sa povoľuje vjazd a výjazd vozidiel zásobovania predajných stánkov nasledovne:

Vjazd do jarmočniska povolený pre zásobovanie v čase:

štvrtok                     do 15,00 hod.

piatok – nedeľa     do 09,00 hod.

Výjazd z jarmočniska povolený v čase:

štvrtok – sobota    po 19,00 hod.

nedeľa                    po 13,00 hod.

Bc. Adámik Miloš, referent prevetívno výchovných činností, MsP Levice

 

Komentáre sú uzavreté