Mestská polícia Levice

logo levice

Obozretnosť je na mieste!

Pri príležitosti organizovania azda najväčšej kultúrno spoločenskej akcie v našom meste, ktorou bezpochyby je Tradičný Levický jarmok 2016, sa každoročne obraciame na návštevníkov s výzvou, aby venovali zvýšenú pozornosť svojim osobným veciam ako sú peňaženky, osobné doklady a iné cennosti. Mestská polícia v Leviciach z roka na rok eviduje pokles trestnej činnosti súvisiacej s krádežami osobných vecí a cenností počas Tradičného Levického jarmoku 2016, ale aj napriek tomu je počet krádeží stále alarmujúci.Levický jarmok sa stáva vhodnou príležitosťou pre rôznych „iných“ návštevníkov, ktorých  najviac zaujíma obsah vreciek nepozorných návštevníkov, ktorí sa pre nich stávajú tou najľahšou korisťou. Už tradične sa v jarmoku pohybuje veľký počet návštevníkov a na niektorých miestach je veľkým problémom „prepchať sa“ k nejakému stánku. Práve tieto situácie šikovne využívajú rôzny vreckový špecialisti, ktorí vám v najväčšej tlačenici dokážu preskúmať obsah kabelky, či vrecká kabátov. V prípade, že dôjde k takejto krádeži odporúčam túto skutočnosť nahlásiť na najbližšom oddelení PZ SR.

Touto cestou by sme radi upozornili predajcov na dodržiavanie postupového plánu organizačno – technického zabezpečenia Tradičného Levického jarmoku 2016, kde sa upravuje čas, ktorým sa povoľuje vjazd a výjazd vozidiel zásobovania predajných stánkov nasledovne:

Vjazd do jarmočniska povolený pre zásobovanie v čase:

štvrtok                     do 15,00 hod.

piatok – nedeľa     do 09,00 hod.

Výjazd z jarmočniska povolený v čase:

štvrtok – sobota    po 19,00 hod.

nedeľa                    po 13,00 hod.

Bc. Adámik Miloš, referent prevetívno výchovných činností, MsP Levice

 

Podobné články

Oslava Svetového dňa vody

Dňa 22.03.2023 sa Mestská polícia v Leviciach zúčastnila na oslave Svetového dňa vody v areáli ZsVS, organizované Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. v Leviciach. Mestskí policajti priblížili činnosť  ich

Čítať viac »