Mestská polícia Levice

logo levice

„Dni mesta Levice 2015“

dni mestaAj tento rok sa blíži termín kultúrno – spoločenskej akcie s názvom „Dni mesta Levice 2015“, ktorá sa bude konať v dňoch 16.-21.5.2015. Súčasťou tejto akcie je aj „Netradičný Levický jarmok 2015“, ktorý sa bude konať v dňoch 22.-23.mája 2015. Je to kultúrno – spoločenská akcia plná rôznych sprievodných akcií, ktoré budú prebiehať po celý týždeň a vyvrcholia cez víkend tradične – netradičným jarmokom.

Ide o akciu, ktorá pozdvihne náladu a rozžiari oči hlavne našich najmenších návštevníkov.  No pri malej nepozornosti môže návšteva takéhoto podujatia aj pekne pokaziť náladu. V posledných rokoch sa jarmoky stávajú najvhodnejším miestom aj pre „iných“ návštevníkov, ktorí si neprišli obzrieť už spomínané atrakcie, ale zaujíma ich skôr obsah vreciek nepozorných návštevníkov, ktorí sa pre nich stávajú tou najľahšou korisťou.

Mestská polícia v Leviciach sa preto aj touto cestou obracia na širokú verejnosť, ktorá sa chystá navštíviť sprievodné akcie „Dní mesta Levice 2015“ ako aj už spomínaný „Netradičný Levický jarmok 2015“, aby venovali maximálnu pozornosť svojim osobným veciam, ako sú peňaženky, osobné doklady alebo iné cennosti. Už tradične sa v jarmoku pohybuje veľký počet návštevníkov a v niektorých miestach je veľkým problémom „prepchať sa“ k nejakému stánku. Práve tieto situácie šikovne využívajú rôzni vreckový špecialisti, ktorí vám v najväčšej tlačenici dokážu preskúmať obsah kabelky, či vrecká kabátov. Preto je dôležité mať osobné veci vždy pod dohľadom. V prípade, že dôjde ku krádeži, MsP odporúča túto skutočnosť nahlásiť na najbližšom oddelení PZ SR.

 

Program podujatí – Dni mesta Levice

Bc.Adámik Miloš, kriminálna prevencia MsP Levice

Podobné články

Oslava Svetového dňa vody

Dňa 22.03.2023 sa Mestská polícia v Leviciach zúčastnila na oslave Svetového dňa vody v areáli ZsVS, organizované Západoslovenskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. v Leviciach. Mestskí policajti priblížili činnosť  ich

Čítať viac »