Mestská polícia Levice

logo levice
DSC_7573 (820x549)V piatok dňa 13.03.2014 sa v mestskej športovej hale v Leviciach konal 16. ročník Sabrina cupu v halovom futbale mestských polícií, ktorý usporiadala firma Sabrina modelle zaoberajúca sa výrobou a dodávkou uniforiem pre mestské polície. O titul víťaza bojovalo 8 družstiev mestských polícií a to z Banskej Bystrice, Nitry, Zvolena, Žiliny, Piešťan, Čadce, Trenčína a v neposlednom rade aj Levíc. Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín z ktorých postúpili iba prvý dvaja najlepší. Družstvo hráčov z Mestskej polície Levice nastúpilo v zložení: kapitán Bc. Sebelédy František, Bc. Adámik Róbert, Krenčan Marko, Mgr. Krenčan Patrik, Fábry Ján, Krško Marián, Peťko Miroslav, Krivočenko Ján a vedúci družstva Kúdela Miroslav.

Naši chlapci na začiatok nastúpili proti hráčom s MsP Nitra, ktorým však podľahli a to výsledkom 4:1. Nasledovalo družstvo MsP Trenčín, ktoré skončilo výsledkom 6:3 pre MsP Levice. Po menšej prestávke sa pokračovalo a MsP Levice nastúpilo proti MsP Zvolen kde už nič nenechali na náhodu a zvíťazili s výsledkom 3:0 pre MsP Levice. Týmto výsledkom si naši hráči zabezpečili postup z druhého miesta skupiny a ich súperom sa stalo družstvo MsP Piešťany. O tretie miesto sa zviedol tuhý boj, kde o konečnom víťazovi zápasu rozhodla lepšia streľba. Úspešnejším družstvom bolo MsP Levice, ktorí nad Piešťanmi zvíťazili 5:2 a v konečnom hodnotení obsadili tretie miesto. Vo finále sa stretli mužstvá MsP Nitra a MsP Čadca. Po výbornom vstupe do zápasu viedla Nitra 3:0 sa zdalo , že o víťazovi je asi rozhodnuté. Hráči MsP Čadce však zapli na vyššie obrátky a pre nich nepriaznivý stav zvrátili a nakoniec aj vyhrali výsledkom 7:3 a tým sa stali víťazmi 16. ročníka Sabrina cupu 2015.

 

DSC_7593 (820x549) DSC_7576 (820x549) DSC_7573 (820x549) DSC_7560 (820x549) DSC_7555 (820x549) DSC_7553 (820x549) 

 

 

 

 

 

 

 

Priebeh celého turnaja sa niesol v športovom duchu, kde panovala dobrá nálada a priateľská atmosféra. Chlapcom z Levíc ďakujeme za výborný výkon.

Bc. Róbert Adámik, vedúci referátu výkonu služby

Podobné články

Návrat do školy

Po dvoch mesiacoch prázdnin sa žiaci a študenti vracajú do škôl, čo spôsobuje nápor v cestnej premávke. Z toho dôvodu Mestská polícia Levice zvyšuje kontroly v okolí škôl a školských

Čítať viac »

Pešia zóna

Mestská polícia v Leviciach chce občanov a hlavne vodičov motorových vozidiel a cyklistov upozorniť, aké sú ich povinnosti, ak sa zdržiavajú v pešej zóne. Cyklista je tiež účastníkom

Čítať viac »

Seniori pozor na podvodníkov.

Mestská polícia v Leviciach upozorňuje občanov, najmä seniorov na páchanie podvodov a krádeží pod vymyslenými rôznymi emotívnymi príbehmi, ktorými sa podvodníci snažia získať ich dôveru, dostať sa

Čítať viac »