Kontrola dodržiavania opatrení ÚVZ SR
17. apríla 2020 – 12:30 | Komentáre vypnuté na Kontrola dodržiavania opatrení ÚVZ SR

Vážení občania!
V súvislosti s pretrvávajúcimi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, vyhlásenými z dôvodu vírusového ochorenia COVID-19, Mestská polícia v Leviciach chce aj týmto vyzvať občanov k dodržiavaniu opatrení, ktoré sú dôležité na zamedzenie šírenia tohto ochorenia.

Čítaj ďalej »
Aktuality

Oznamy, upozornenia

Z činnosti MsP

Úvod » Oznamy, upozornenia

Vianoce aj pre vreckárov !!!

Odoslal na 5. decembra 2012 – 9:50Bez komentárov

 

Rok ubehol ako voda a my sa už v predstihu pozeráme na vianočnú výzdobu v centre mesta a v pešej zóne. Aj televízia je plná reklám               s nádychom Vianoc, ktoré nám pripomínajú, že sa blížia sviatky pokoja. Detské dušičky sú plné očakávania, či si nájdu pod vianočným stromčekom všetky vysnívané darčeky. Obchody začínajú praskať              vo švíkoch z náporu zákazníkov, ktorí chcú prežiť sviatky v hojnosti. Zháňanie darčekov sa každoročne stáva behom na dlhé trate a každý        z nás chce minúť ušetrené euríčka, aby potešil  svojich blízkych.

Predajne sú plné nielen zákazníkov, ale aj vreckárov, ktorí vedia veľmi šikovne využiť tlačenice vystresovaných a nepozorných zákazníkov na svoje „drobné nákupy“. Preto sa nie raz stáva, že si mamička v tom zmätku zabudne zapnúť kabelku, v ktorej potom márne hľadá svoju peňaženku, doklady alebo kľúče od auta, ktoré ešte dúfam stojí na parkovisku. Mestská polícia v Leviciach preto upozorňuje všetkých občanov mesta na maximálnu obozretnosť na osobné veci pri vianočných nákupoch.     V prípade, že dôjde ku krádeži, mestská polícia odporúča túto skutočnosť ihneď nahlásiť na oddelenie mestskej polície alebo na najbližšom oddelení policajného zboru. Pevne verím, že svojou zvýšenou opatrnosťou predídeme takýmto nepríjemným situáciám, ktoré by mohli naštrbiť túto sviatočnú atmosféru. Veď predsa všetci chceme prežiť sviatky pokojne a v kruhu blízkych.

Na záver mi dovoľte zaželať Vám v mene všetkých príslušníkov Mestskej polície v Leviciach príjemné a hlavne pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Bc. Adámik Miloš, referent preventívno výchovných činností MsP Levice

Komentáre sú uzavreté